ONLINE KROUŽKY PRO DĚTI

ONLINE KROUŽKY PRO DĚTI

Když nemůžete Vy k nám, můžeme my k Vám!

Během tohoto krizového období jsme se rozhodli dětem zpříjemnit karanténu a nabídnout jim naše LEGO® online kroužky pro děti až do domu.

Jak to funguje?

Nabízíme lekce na dobu jednoho týdne v časové dotaci 3 až 4 online lekcí týdně dle výběru kroužku. Dovezeme a zapůjčíme Vám na týden, kdy probíhá Vámi vybraný kroužek, naše sady LEGO® Education, aby s námi děti mohly bez problému stavět.

Online kroužky pro děti Brno

 

Jaké nabízíte online kroužky pro děti?

Nabízíme:

  • Záchranná akce

Lekce, pro kterou není potřeba, abyste doma měli speciální LEGO®. Naprosto Vám bude stačit to, které máte doma!

Kroužek Záchranná akce je jednorázový kroužek pro děti, kteří si chtěji jen stavět, probouzet svou fantazii a poznat nové kamarády.

Popis kroužku najdete v přiloženém odkazu:

https://smartbricks.cz/krouzky/online-zachranna-akce-2/

online kroužky pro děti
Záchranná akce – Online kroužky pro děti

Ceník

1. Záchranná akce (1 lekce) = 250,-

150 Kč za lekci s lektorem + 100 Kč za zapůjčení sady na 1 lekci

Naše stavebnice jsou tedy k vypůjčení po městě Brně a přilehlém okolí. Sadu bude možné si vyzvednout osobně na adrese Dětské vzdělávací centrum Smart Bricks, Jihomoravské náměstí 1, 627 00 Brno, anebo je možnost dopravit stavebnici až k Vám domů.

Po každém vypůjčení jsou stavebnice desinfikovány, zároveň i my dodržujeme veškerá hygienická pravidla, abychom zabránili přenosu jakýchkoliv virů či bakterií.

Pro veškeré stavebnice je možnost stažení online instrukcí zdarma. Zároveň pokud byste si i tak nevěděli rady, neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle +420 777 730 789.

Všechny online kroužky pro děti naleznete zde.

Naši partneři