Oslava narozenin v MŠ Brno

Bude Vaše dítko mít brzy narozeniny a vy byste rádi uspořádali aktivitu, která jej nadchne? Marně si lámete hlavu nad něčím, s čím ještě nepřišla žádná maminka/tatínek před Vámi? 

Máme pro Vás skvělé řešení! Dopřejte dětem narozeninový dárek, který je potěší, hravě zabaví a přitom se koná v bezpečném prostředí skupinky kamarádů ve školce.

Oslava narozenin v MŠ (Brno)

Vzdělávací centrum Smart Bricks realizuje pro oslavence prožitkový zábavný dárek. Po domluvě s paní ředitelkou uskutečníme jako oslavu narozenin vzdělávací program pro oslavence přímo ve školce během školního dne. Dovezeme vzdělávací sady od LEGO® Education, lektorky provedou děti zábavným příběhem a společně objevujeme, stavíme a hrajeme si. Oslavenec má samozřejmě speciální místo v celém programu a dopřává se mu extra pozornosti, včetně zazpívání písničky a předání balónků.

Oslavy narozenin mohou být na různá témata dle vašich přání a jako inspirace vám mohou posloužit témata našich výukových programů pro MŠ. Nabízíme vám možnost prožít 1 až 3 hodiny nezapomenutelného zážitku, začínajícího již od 2 990 Kč, přičemž cena se odvíjí od programu a délky jeho trvání.

Pro detaily o oslavě se Smart Bricks ve školce nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 777 730 789 nebo emailu [email protected].  

oslava narozeni v MŠ Brno
Oslava narozenin v MŠ Brno 2
Oslava narozenin v MŠ Brno 3

Naši partneři