Příměstské tábory Brno

Prázdniny – volno pro děti, ale ne pro rodiče. Máme pro Vás řešení, které se postará o děti tak, aby se doma nenudily a naopak prožily ty nejlepší dny jejich prázdnin. Příměstské tábory pro děti Brno Smart Bricks® Camps přinášejí pro děti zábavně-vzdělávací aktivity, které Vaše děti ještě nezažily.

PříměstskÝ tábor Brno

Centrum Smart Bricks®, 3. NP OC Slatinka, Jihomoravské náměstí 1, Brno - Slatina

kalendář, Příměstský tábor Brno

Týdenní / jednodenní

Příměstské tábory Brno

8:00 – 16:30

Příměstské tábory Brno Smart Bricks® Camp

  • jsou koncipovány tak, aby děti strávily zábavný týden v kolektivu vrstevníků s podobnými zálibami a aby se hrou i něčemu novému naučily;
  • využívají vzdělávacích programů LEGO® Education, kdy si děti staví ze stavebnic MindStorms, WeDo, Boost, Machines&Mechanics aj.;
  • mají připravený program nejen uvnitř nových a krásně zrekonstruovaných prostorů centra, ale i venku;
  • jsou nové, neotřelé a zábavné!
  • projekt běží ve spolupráci s městem Brno
Příměstské tábory Brno
Tábory pro děti Brno

Organizace dne

Děti ráno přicházejí mezi 8:00 až 8:30. Dopoledne strávíme edukativními hrami a soutěžemi s jednou ze stavebnic LEGO® Education. Poté bude následovat oběd a odpočinkové aktivity. Odpoledne se s dětmi vrhneme na aktivitu týdne, a to na stavění obrovského LEGO® města nebo na společné skládání nejtěžších modelů z našich sad. Během celého týdne jsou do programu zařazovány i aktivity a hry venku s náměty LEGO®.

Děti mají na celý den zařízeno stravování v podobě svačinek a oběda. Pitný režim je samozřejmostí. Každý den budeme otevřeni od 8:00 do 16:30.

Zaměření příměstských táborů Brno Smart Bricks®

Příměstské tábory Brno Smart Bricks® jsou koncipovány tak, aby se děti hravou formou vzdělávaly a současně zažily spoustu zábavy, a to v blízkosti domova. Dále budou navazovat nová přátelství s vrstevníky, kteří mají podobné smýšlení a zájmy.

Děti si po celý čas táboru budou moci hrát se stavebnicemi LEGO®, které jim pomohou se nenásilnou formou seznámit či si připomenout základy matematiky a fyziky. Naučí se novým technikám programování a uvedou své výtvory k životu a do pohybu. Děti získávají touto formou hry znalosti z oblasti STEM (Science – Technology – Engineering – Maths). Výsledkem je pak přirozeně rostoucí zájem o vědu a techniku jako takovou v jejich životě.

Tábory Smart Bricks
Tábory Smart Bricks

Informace pro rodiče

Příměstské tábory Brno Smart Bricks® jsou ideální pro děti ve věku od 5 do 12 let.

Po celou dobu příměstského tábora budou s dětmi pracovat vyškolení lektoři, kteří na ně budou dohlížet a zároveň jim pomáhat se všemi připravenými aktivitami. Prostory, ve kterých naše tábory probíhají a kde budou mít děti hlavní zázemí, jsou krásné a nově zrekonstruované. Plně tedy podléhají všem kolaudačním normám a nařízením určeným pro prostory, kde pobývají děti. Skýtají malým objevitelům po celý týden perfektní zázemí ke hrám a bezpečné zábavě a dostatek podnětů.

Kapacita na jeden turnus táboru je za normálních okolností 15 dětí. Samozřejmě ale sledujeme nynější vládní opatření a jimi se budeme také řídit.

Nakonec bychom chtěli zmínit, že i přesto, že je příměstský tábor koncipován ve větším věkovém rozpětí (tzn. 5–12 let), nemusíte se bát, že by si Vaše dítě nepřišlo na své. Vytvoříme z daného turnusu skupinky, které k sobě sedí nejen věkově tak, aby děti byly spokojené a při stavění si byly vždy rovnocennými partnery.

Jen se podívejte na fotky z minulých příměstských táborů v Brně.

Cena za týdenní příměstský tábor 5980 kč

jednodenní 1390 kč
      

V ceně příměstského táboru je zahrnuta již cena za obědy, svačiny a pitný režim po dobu celého táboru.

 

Organizační řád příměstských táborů

Prohlášení o doprovodu

Prohlášení o způsobilosti

Prohlášení o zdravotním stavu

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Storno podmínky

V případě odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka se řídí výše stornopoplatku následujícím výčtem v závislosti na termínu zrušení akce (počet dnů přes zahájením akce).

Výše stornopoplatku v závislosti na termínu zrušení:

31 – 60 dnů 20 % z ceny akce
15 – 30 dnů 60 % z ceny akce
0 – 14 dnů 90 % z ceny akce

Storno poplatky nebudou účtovány, zajistí-li účastník za sebe náhradu.

Naši partneři