Naše herna pro děti Brno

Herna pro děti Brno

HERNA Smart Bricks®

Naše herna sestává z města postaveného z kostek LEGO®, kde děti mohou popustit uzdu své fantazie a stát se čímkoliv budou chtít. Chce být Vaše dítko hasičem, policistou nebo strojvůdcem? Ve městě se mimo jiné samozřejmě nachází hasičská a policejní stanice, nemocnice, vlakové nádraží a přístav, a tudíž už mu nebude nic stát v cestě. Máte doma princeznu, která chce vládnout svému království? Další nesplnitelný úkol se u nás stává skutečností a malé princezny si taky přijdou na své.

V našem nově zrekonstruovaném prostoru jsme, mimo tříd, kde probíhají naše vzdělávací kroužky, připravili i hernu Smart Bricks®, kde dětí mohou zůstat, pohrát si, anebo si postavit cokoliv je zrovna napadne.

Je to příležitost i pro Vás, pro rodiče. S námi je minulostí realita, kde krátká doba trvání samotných kroužků Vám nedávala často jinou možnost, než zůstat čekat na místě. U nás po skončení kroužku má každé dítě možnost zůstat v pohodlí herny a pohrát si po dobu dalších 2 hodin po domluvě. Tedy pro Vás vzniká dostatečný časový prostor vyřídit banku, nákupy, kadeřníka… Na děti v herně po celou dobu jejich návštěvy dohlídne náš zkušený personál, tedy o ně bude skvěle postaráno. Děti si užijí spoustu zábavy hraním si s ostatními dětmi bez toho, aniž byste se museli strachovat o jejich bezpečí.

Dítě může v herně zůstat až po dobu 3 hodin při individuální návštěvě, anebo 2 hodin po skončení kroužku po domluvě.

Proč je nutné se do herny pro děti v Brně registrovat?

Tak jako Vy i my si přejeme, aby o Vaše děti ve Vaší nepřítomnosti bylo skvěle postaráno. Toho docílíme jedině tím, že nebudeme přeplňovat kapacitu herny, to znamená, že pro každé dítě bude připadat dostatek místa na hraní a dostatek pozornosti našeho personálu. Z tohoto důvodu je také nutná rezervace do herny Smatr Bricks®, aby se nestalo, že například za deštivých dní, kdy není s dětmi moc venkovního vyžití, bude herna přeplněna a Vaše dítko by nemělo dostatek prostoru pro své plány v našem městečku nebo ještě hůř, že natěšené dítě budeme muset poslat domů. Abychom předešli takovému zklamání, prosíme, o respektování našeho rezervačního systému. Pokud si přejete být informováni o dostupných časech, zanechte nám na Vás kontakt.

Herna pro děti Brno a její program

K herně a jejím malým návštěvníkům jsme si připravili i doprovodný program. Představte si, že dítě za své pravidelné návštěvy sbírá body. Pomocí nich pak získává jiné postavení a výhody v našem městě a také hodnotné dárky. Do programu se můžou zapojít nejenom členové klubu Smart Bricks® ale i široká veřejnost.

Další kroužky naleznete například na našem facebooku.

 

Herna pro děti Brno Smart Bricks

Cena pro
členy klubu

1 hodina 200,- Kč
2 hodiny 300,- Kč
3hodiny 400,- Kč

Cena pro
návštěvníky

1 hodina 250,- Kč
2 hodiny 400,- Kč
3hodiny 550,- Kč

Herna je zpoplatněna pro všechny návštěvníky.

Mějte, prosím, na paměti, že herna je určena pro děti ve věku od 4 let.

Naši partneři