Příměstské tábory na celé léto!

Příměstské tábory na celé léto!

Chcete dětem zajistit nezapomenutelné letní prázdniny? Máme pro vás skvělou zprávu! Na příměstských táborech Smart Bricks stále zbývají volná místa. Termíny jsou vypsány na všechny týdny letních prázdnin, takže si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Co děti na táboře čeká?

Naše tábory jsou plné zábavy, učení a aktivit, které děti milují:
–  Stavitelské výzvy: Děti se zapojí do různých stavebních úkolů, které rozvíjejí jejich kreativitu a technické dovednosti.
Hry na hřišti: Pravidelné venkovní aktivity na čerstvém vzduchu.
Hraní s mega kostkami venku: Velké stavebnice přinášejí velkou zábavu.
Programování LEGO stavebnic: Děti se naučí základy programování pomocí oblíbených LEGO stavebnic.

V ceně tábora jsou zahrnuty chutné svačiny v centru Smart Bricks a obědy v nedaleké restauraci Sluneční dvůr, které dětem dodají energii na celý den plný aktivit.

Speciální nabídka na týden 1. – 5. července

Brání vám prodloužený víkend 5. – 7. července v registraci dítěte na celý týden tábora? Na druhou stranu by bylo fajn, kdyby o dítě bylo dobře postaráno i po zbytek týdne… 🤔

Chápeme to! 😊 Proto vám přinášíme flexibilní turnus jednoho z našich letních příměstských táborů!

Týden od 1. – 5. července si můžete zarezervovat celý za 5 980 Kč, nebo si jej rozdělit na jednotlivé dny s cenou 1 390 Kč za jeden den.

Tímto způsobem máte příležitost strávit prodloužený víkend s celou rodinou, zatímco děti si užijí táborové zážitky i v pracovních dnech.

 

Nezmeškejte příležitost a přihlaste své děti na příměstský tábor Smart Bricks. Zaručujeme spoustu zábavy, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků!

Pro registraci klikněte na velké červené tlačítko v levém dolním rohu 😊 

Příměstské tábory na celé léto!

Naši partneři